Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela
5
1 Maja - Katowicka
kierunek:
Żytnia - Pętla
6
53
7
56
8
28
BP
55
9
25
BP
55
10
25
BP
55
11
25
BP
55
12
25
BP
55
13
25
BP
55
14
25
BP
55
15
25
BP
55
16
25
BP
55
17
25
BP
55
18
25
BP
55
19
25
BP
55
20
55
BP
21
55
22
44
CE
B - Kurs do przystanku Pużaka - Pętla
P - kurs do: Pużaka - Pętla
C - Kurs do przystanku Wiejska - Oleska
E - kurs do: Wiejska - Oleska