Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
Sobota
Niedziela
5
Wiejska - Oleska
kierunek:
Żytnia - Pętla
7
06
8
09
9
08
10
08
11
09
12
09
13
09
14
09
15
09
16
09
17
09
18
09
19
09
20
09
21
22
08
57
CE
C - Kurs do przystanku Wiejska - Oleska
E - kurs do: Wiejska - Oleska