Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Wojska Polskiego-25 Pułku Piechoty
kierunek:
Grabica-Moryca
5
26
6
21
M
46
a
7
19
MT
8
09
T
9
04
T
10
29
MT
11
49
12
34
T
13
28
M
14
28
15
28
M
16
45
M
17
18
18
M
19
28
20
54
M - do Morycy
T - przez Zawodzie-Twardosławicką
a - kurs kończy się na przyst. 3 Maja-Żeromskiego