Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
218
Trzykolne Młyny, Os. Nadwarciańskie
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
5
14
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
49