Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
115
Łęczyca, Łęczycka
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
5
58
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
59
17
18
19
19