Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
172
Bnin, Stacja Benzynowa
kierunek:
Poznań Główny - Dworzec Autobusowy Peron 18
5
35
6
7
08
8
06
43
9
10
28
11
43
12
53
13
58
14
15
58
16
17
03
18
19
20
21
13