Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
33
Swadzim, Wiadukt
kierunek:
Pniewy, Przystanek Dworcowy - ul. Pocztowa
12
58
A
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
51
A - Kurs do przystanku Lwówek, Rynek