| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
s - kursuje w dni nauki szkolnej A - Kurs do przystanku Jachowicza (Teatr) J - kurs do: Jachowicza (teatr) M - kurs przez: Imielnica B - kurs przez: Braci Jeziorowskich >> Jachowicza (teatr) C - kurs przez: Cekanowo, Mazowiecka >> Gulczewo D - Kurs do przystanku Kobylińskiego K - kurs do: Kobylińskiego L - kurs z pominięciem: Lisia >> Wiosenna N - kurs z pominięciem: Nowe Gulczewo, Ketlinga >> Nowe Gulczewo, Wyszogrodzka |