Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Kaźmierz/Rynek
kierunek:
Ogrody
4
15
5
6
04
K
58
T
7
8
9
10
05
K
11
52
12
13
14
15
09
16
17
07
18
20
T
19
20
57
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum, z możliwością przesiadki na autobus w kierunku Poznania