Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Budziszyńska
kierunek:
Starołęka Pkm
5
01
U
19
U
38
U
58
U
6
18
U
38
U
58
U
7
18
U
38
U
58
U
8
18
U
38
U
58
U
9
18
U
38
U
58
U
10
18
U
38
U
58
U
11
18
U
38
U
58
U
12
18
U
38
U
58
U
13
18
U
38
U
58
U
14
18
U
38
U
58
U
15
18
U
38
U
58
U
16
18
U
38
U
58
U
17
18
U
38
U
58
U
18
18
U
38
U
58
U
19
18
U
38
U
58
U
20
18
U
38
U
58
U
21
18
U
38
U
58
U
22
18
U
38
U
53
U
23
12
U
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
U - kurs przez przystanek: Most Dworcowy, Poznań Główny, Uniwersytet Ekonomiczny z pominięciem przystanku Rondo Kaponiera