Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Grzebienisko/Pętla
kierunek:
Ogrody
5
50
A
6
7
55
A
8
9
10
11
12
13
14
15
43
A
16
17
18
19
48
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan