Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Kaźmierz/Storczykowa
kierunek:
Ogrody
4
16
5
6
05
K
59
T
7
8
9
10
06
K
11
53
12
13
14
15
10
16
17
08
18
21
T
19
20
58
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum, z możliwością przesiadki na autobus w kierunku Poznania