Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Plewiska/Zachodnia
kierunek:
Górczyn Pkm
4
49
5
45
E
6
7
00
E
19
8
20
9
29
10
59
11
12
34
13
50
E
14
19
15
19
16
59
17
18
19
19
44
20
21
13
22
23
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna