Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Plewiska/Podgórna
kierunek:
Górczyn Pkm
4
50
5
46
E
6
7
01
E
20
8
21
9
30
10
11
00
12
35
13
51
E
14
20
15
20
16
17
00
18
20
19
45
20
21
14
22
24
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna