Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Swadzim/Wiadukt
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
17
6
7
07
8
28
C
9
10
11
12
24
C
13
14
15
01
16
17
04
C
18
19
00
20
21
08
C
C - Kurs skrócony do pętli: Ceradz Kościelny/Kościół