Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Ceradz Kościelny/Jankowicka
kierunek:
Ogrody
4
46
CA
5
6
7
8
9
10
26
C
11
45
CA
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan