Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Kórnik/pl. Niepodległości
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
4
56
5
53
M
6
58
M
7
19
P
8
9
51
10
11
31
12
34
13
14
04
45
M
15
41
16
41
17
18
18
19
46
20
21
22
23
13
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa