Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/Działkowa
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
49
A
7
8
9
31
A
10
11
48
AG
12
13
48
A
14
15
49
O
16
17
18
01
O
19
54
A
20
21
22
54
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn