Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
710
Plewiska/Boisko
kierunek:
Komorniki/Kolumba
16
39
E
17
18
19
20
42
E
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna