Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
146
Szarych Szeregów
kierunek:
Stary Strzeszyn
6
17
43
7
13
43
8
13
43
9
15
S
45
S
10
17
S
48
S
11
18
S
48
S
12
18
S
48
S
13
18
S
48
S
14
18
S
48
S
15
18
S
48
S
16
18
S
48
S
17
18
S
48
S
18
16
S
45
S
19
15
S
45
S
20
15
S
45
21
15
45
22
20
55
S - kurs wydłużony do przystanku: Strzeszynek