Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
11
Hetm./Wiadukt
kierunek:
Piątkowska
4
13
38
48
58
5
12
24
34
39
54
6
09
18
24
39
49
59
7
09
19
29
39
49
59
8
09
19
29
39
49
59
9
09
24
39
54
10
09
24
39
54
11
09
24
39
54
12
09
24
39
54
13
09
24
39
49
59
14
09
19
29
39
49
59
15
09
19
29
39
49
59
16
09
19
29
39
49
59
17
09
19
29
39
49
59
18
09
19
34
54
19
14
17
G
34
54
20
14
34
54
21
14
34
54
22
14
34
43
G
_ - kurs obsługiwany taborem niskopodłogowym - z wyjątkiem sytuacji awaryjnych
G - zjazd do zajezdni Głogowska przez przystanek: Rondo Starołęka, Traugutta