Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Brzezno/
kierunek:
Ogrody
4
20
5
6
09
K
7
03
T
8
9
10
10
K
11
57
12
13
14
15
14
16
17
12
18
25
T
19
20
21
02
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
T - Kurs skrócony do przystanku: Tarnowo Pdg/Centrum, z możliwością przesiadki na autobus w kierunku Poznania