Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Sady/Wiadukt
kierunek:
Ogrody
4
33
5
37
O
6
32
K
7
8
00
9
10
33
K
11
12
13
13
14
49
15
30
16
34
17
28
18
19
20
21
17
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn i przystanek: Swadzim/Auchan