Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Sady/Wiadukt
kierunek:
Ogrody
5
57
K
6
7
37
8
9
10
12
A
11
12
47
13
14
42
A
15
16
47
A
17
18
52
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn