Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Kórnik/Prowent
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
4
58
5
55
M
6
7
00
M
8
9
53
10
11
33
12
36
13
14
06
47
M
15
43
16
43
17
18
20
19
48
20
21
22
23
15
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny