Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
312
Czerwonak/Gajowa
kierunek:
Promnice/Północna
14
05
Z
15
01
Z
16
17
01
Z
31
Z
18
29
Z
19
22
Z
20
39
Z
Z - Kurs z wjazdem na przystanek: Czerwonak/Zdroje