Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
690
Łęczyca/Dworcowa.
kierunek:
Łęczyca/Dworcowa.
7
55
8
52
P
9
10
11
14
12
25
13
14
08
15
10
16
15
P - Kurs z wjazdem na przystanek: Luboń/Park Przemysłowy