Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Kórnik/pl. Niepodległości
kierunek:
Rondo Rataje
7
00
K
8
43
K
9
10
11
14
12
13
14
01
15
16
17
01
K
18
19
20
00
21
22
37
K - Kurs z wjazdem na przystanek: Koninko/Węzeł