Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Bojanowska
kierunek:
Górczyn Pkm
5
03
59
E
6
7
15
E
34
8
35
9
43
10
11
13
12
49
13
14
05
E
34
15
35
16
17
15
18
33
19
58
20
21
27
22
37
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna