Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
813
Swadzim/Auchan
kierunek:
Ogrody
10
17
A
11
12
13
14
47
A
15
16
52
A
17
18
57
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan