Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Tarnowo Pdg/Zielona
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
6
55
A
7
8
9
37
A
10
11
54
AG
12
13
54
A
14
15
55
O
16
17
18
07
O
19
20
00
A
21
22
23
00
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn
G - Kurs skrócony do pętli: Góra