Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
710
Komorniki/Kolumba
kierunek:
Komorniki/Kolumba
5
39
6
37
7
51
8
9
17
10
47
11
12
02
13
27
14
48
15
38
16
44
E
17
58
18
19
18
20
47
E
21
22
04
23
14
E - Kurs z wjazdem na przystanek: Plewiska/Stacja Energetyczna