Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Góra/Długa II
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
13
42
GO
14
15
54
GL
16
17
54
O
18
19
20
34
K
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn
L - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Szkolna i pętlę: Kokoszczyn