Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Tatrzańska
kierunek:
Ogrody
5
25
6
32
A
7
24
8
05
9
28
A
10
32
A
11
12
02
A
13
24
14
25
A
15
31
A
16
36
17
18
00
A
47
A
19
31
20
47
A
21
22
44
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan