Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Pilotów
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
05
A
6
55
A
7
8
16
AC
9
10
11
12
12
AC
13
14
49
15
16
52
C
17
18
48
A
19
20
56
AC
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
C - Kurs skrócony do pętli: Ceradz Kościelny/Kościół