Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
322
Aleje Solidarności
kierunek:
Czerwonak/Cmentarz
6
38
7
49
8
55
9
25
10
08
38
11
11
35
12
13
43
13
20
14
00
40
15
20
16
00
40
17
13
53
18
19
57
19
35
20
12
34
21
34
44
B
22
34
B - kurs skrócony do przystanku: Bałtycka