Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
312
Miękowo/Słowackiego
kierunek:
Promnice/Północna
7
21
MS
8
9
10
11
12
13
14
49
M
15
40
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Miękowo/Ogrodowa
S - W dni nauki szkolnej kurs przez przystanek: Bolechowo-Os./Zespół Szkół