Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Kokoszczyn/Kręta
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
16
04
O
17
18
16
O
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn