Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Ceradz Kościelny/Jankowicka
kierunek:
Lusówko/Kościół
0
00
C
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
11
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół