Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Błażejewo/Mikołajczyka II
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
3
56
A
4
36
54
L
5
07
6
04
M
7
09
M
32
P
8
9
10
02
11
42
12
45
13
14
15
56
M
15
52
16
52
17
18
29
19
57
20
21
22
23
24
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
A - Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
L - Kurs skrócony do przystanku: Łękno