Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Góra/Długa II
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
13
47
OG
14
15
59
GL
16
17
59
O
18
19
20
39
K
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn
G - Kurs skrócony do pętli: Góra
L - Kurs z wjazdem na przystanek: Tarnowo Pdg/Szkolna i pętlę: Kokoszczyn