Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Góra/Długa II
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
16
04
K
17
18
16
K
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn