Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
560
Błażejewko/Działkowa
kierunek:
Zaniemyśl/Kościół
3
57
A
4
37
55
L
5
08
6
05
M
7
10
M
33
P
8
9
10
03
11
43
12
46
13
14
16
57
M
15
53
16
53
17
18
30
19
58
20
21
22
23
25
M
M - Kurs z wjazdem na przystanek: Robakowo/Żernicka Magazyny
P - Kurs przez: Kórnik, ulica Parkowa
A - Linia z wyznaczonymi Punktami Poboru Opłat
L - Kurs skrócony do przystanku: Łękno