Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
811
Ceradz Kościelny/Jankowicka
kierunek:
Lusówko/Kościół
19
15
C
20
20
C
21
19
C
C - Kurs z wjazdem na pętlę: Ceradz Kościelny/Kościół