Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Góra/Długa I
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
16
05
K
17
18
17
K
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn