Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Ceradz Dolny/Brzoza Huby
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
29
6
26
A
7
10
8
9
31
10
11
04
12
27
A
13
14
31
15
40
16
58
17
48
18
19
46
A
20
21
22
23
39
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan