Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
812
Grzebienisko/Pętla
kierunek:
Grzebienisko/Pętla
5
32
6
29
A
7
13
8
9
34
10
11
07
12
30
A
13
14
34
15
43
16
17
01
51
18
19
49
A
20
21
22
23
42
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan