Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Brzezno/
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
43
A
6
49
7
8
9
58
A
10
11
28
A
12
13
14
47
A
15
16
54
A
17
18
05
O
19
20
45
K
21
22
23
47
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn