Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Kaźmierz/Storczykowa
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
7
07
A
8
9
49
A
10
11
12
13
14
06
A
15
16
15
O
17
18
27
O
19
20
12
A
21
22
23
12
A
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn