Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
813
Kaźmierz/Rynek
kierunek:
Kaźmierz/Rynek
5
48
A
6
54
7
8
9
10
03
A
11
33
A
12
13
14
52
A
15
16
59
A
17
18
10
O
19
20
50
K
21
22
23
52
A - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan
K - Kurs z wjazdem na pętlę: Kokoszczyn
O - Kurs z wjazdem na przystanek: Swadzim/Auchan i pętlę: Kokoszczyn